КОЛЕКТИВИ ЗП(ПТ)О ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ НАБУВАЮТЬ ЗНАННЯ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «МАШПРОМ», «ЛІТЕКС», «ЕНЕРГОПРОМ»

 

Традиційно колективи ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини відвідують Міжнародну виставку промислового обладнання, металообробки, ливарства та енергетики «Машпром. Літекс. Енергопром», яка відбулася в ПР «Лавина» у м.Дніпро.

Ця знакова подія для промисловості України продемонструвала тенденції розвитку країни, новітні технології від національних виробників та зарубіжних компаній

У виставці взяли участь 115 компаній з різних областей України, а також з Великобританії, Польщі, Німеччини, Туреччини тощо.

В рамках цьогорічної виставки відбувся ливарний консиліум з обговоренням важливих насущних питань галузі та обміном думок на круглому столі, семінарах, майстер-класах, ділових зустрічах і консультаціях.

Випускники ЗП(ПТ)О прийняли участь у ярмарку вакансій, майстер класах, тренінгах по ефективності працевлаштування, також мали змогу відразу поспілкуватися з роботодавцями.

Родзинкою виставки було те, що наряду з великими підприємствами ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області (Золоте руно, Промтехногруп, Стройіндустрія, Літмашімплекс,ТОВ «Дніпросмтан», Аліста, Електроавтоматика та ін.) мали змогу презентувати свої можливості з підготовки робітничих кадрів ЗП(ПТ)О та налагодити партнерські стосунки з потенціальними роботодавцями.

Виставку відвідало більше ніж 2000 осіб, які цікавляться розвитком сучасних промислових технологій, головні механіки і технологи, інженери, енергетики, керівники підрозділів, провідні спеціалісти, представники закладів освіти.

Здобувачі освіти ознайомилися із новинками промислового обладнання, яке застосовується на сучасних промислових підприємствах.

Захід є не тільки професійним b2b майданчиком для обміну досвідом та пошуку нових партнерів, а й виступає своєрідним барометром розвитку промисловості України.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській обл.

 

 

 

               

        

http://expometeor.com/uploads/images/mashprom/2019/maket_mle1.jpg