Вчимось європейським технологіям на Дніпропетровщині

 

На базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі Дніпропетровської області в рамках німецько-українського проекту "Професійна освіта в будівельній галузі України" за підтримки Федерального Міністерства закордонних справах Німеччини, МОН України, Німецько-українського промислово-торгівельної палати у співпраці з організацією "Global Project Partners" , Центру Зайнятості та Професійної допомоги земель Берлін – Бранденбург пройшов  методичний семінар для педпрацівників ЗП(ПТ)О України з професії "муляр" .

В роботі семінару прийняли участь представники 15 областей України.

Практична частина семінару була спрямована на ознайомлення   та відпрацювання видів кладки за картками технологічних процесів в майстернях, зокрема, монтажу стовпа, сходів, зведення стінного кута з однотрубним димоходом, врізки в стіну з ложковою перев’язкою за європейською технологією.

 Кожен учасник отримав  для використання в роботі «Навчальний посібник для професійно-технічної освіти в Україні»», в якому надаються практичні поради щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти будівельної галузі,  основним принципом якого  є  «навчання в дії». 

За  підсумками семінару учасники одержали сертифікати,  які засвідчують проходження  курсів з професійної підготовки за професією «Муляр».

Учасники семінару переконались, що для підготовки кадрів, які відповідають сучасним вимогам і можуть вирішувати складні виробничі завдання, вивчення європейського досвіду будівництва надзвичайно важливе.