РОЗШИРЮЄМО КОМПЕТЕНТНОСТІ В СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Уже декілька років в Україні активно йде робота над розвитком інфраструктури молодіжної роботи.

З цього року колективом НМЦ ПТО напрацьовується напрям роботи по розвитку ефективних практик роботи з молоддю, які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Для успішних напрацювань методисти НМЦ ПТО набувають нових знань та практик на тренінгах. Останнім з таких став тренінг з теми «Ефективний менеджмент центру для молоді», який відбувся за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України, Британської Рада в Україні, ГО "Молодіжна Платформа", Асоціація молодіжних центрів України у партнерстві зі структурними підрозділами з питань молоді Київської та Вінницької облдержадміністрацій.

В рамках тренінгу розглянуті питання щодо основних підходів по дослідженню потреб молоді, аналізу ключової проблематики, формуванню навичок по плануванню, прогнозуванню та вимірюванню результатів позитивного впливу середовища на молодь.

Такі навчання посилюють спроможність нашої організації щодо розбудови соціальної згуртованості локальних молодіжних осередків, в тому числі щодо сталої, системної, планованої роботи з молоддю, задля розвитку молодіжної політики та молодіжної роботи.

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області