Профтехосвітяни Дніпропетровщини активно долучились до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчогозаходу "Челленджерфест"

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід "Челленджерфест"  відбувався одночасно в усіх регіонах України і був присвячений Дню спорту, з метою підвищення інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування у неї стійкої мотивації до фізичного вдосконалення та набуття навичок здорового способу життя.

На Дніпропетровщині захід відбувся  на базі стадіону Дніпровського вищого училища фізичної культури "Олімпійські резерви".

В програмі заходу були передбачені змагання серед  команд з легкої атлетики (естафети), швидкісного складання кубика-Рубика, майстер-класи від федерацій з видів спорту та учасників минулорічних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games», презентація нових видів спорту тощо. Також під час заходу спортивні інструктори проводили руханку, в якій прийняли участь всі учасники заходу.

В рамках заходу проводились турніру:

-        з баскетболу (серед дівчат) 9команд -  І місце – збірна ВПУ №17, ДЦПО; ІІ – ВПУ №55, ІІІ-ДПЗЛ;

-        з баскетболу (серед хлопців) 7 команд - І місце – збірна ДВПУБ, МВПУПІТ, ІІ – ЗДПЛ, ІІІ-ВПУ №17;

-        з міні-футболу 9 команд - І місце – ДПЗЛ, ІІ – ВПУ №17, ІІІ-ПТУ№6;

Змагання у новому сучасному форматі пройшли у дружній спортивній атмосфері та залишили приємні враження у всіх учасників та вболівальників. Бажаємо колегам та колективам ЗППТО не зупинятись на досягнутому та йти вперед до перемог!

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області