Професійно-технічне училище № 79 учасник ярмарку-фестивалю «Петриківський дивоцвіт 2019»

 

Етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт» щорічно проводиться в селищі Петриківка за підтримки Дніпропетровської обласної ради, а особисто ініціатором та ідейним натхненником цього свята є Голова обласної ради Гліб Пригунов.

В цьому році програма фестивалю складалася з виставкової платформи «Vytynanka-Plaza», мистецька платформа «PetrykivkaBeautyFolk», Майстер-street - ярмарок майстрів, презентації культурного, гастрономічного, інноваційного потенціалу селища, району.

У проведенні свята прийняли участь здобувачі освіти та педагогічні працівники ПТУ № 79, які безпосередньо фахово пов’язані з професією «Художник розмалювання по дереву». В окремій локації відбулася виставка робіт як майстрів з художнього розпису, так і учнів, що з успіхом оволодівають таємницями Петриківського розпису.

Цікавою стала задумка майстрів та учнів училища малювати художній елемент «Цибулинка» на щічках дівчат, що забажали отримати оригінальну картинку на своєму обличчі. В результаті був встановлений загальний рекорд України «Наймасовіший боді-арт, розмальований Петриківським розписом».

Безумовно, активна участь закладів професіонально-технічної освіти в подібних заходах є дієвим профорієнтаційним прийомом, що в загалі надає достатню інформацію про робітничі професії та можливості їх набуття в закладі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_5478