Спорт – це життя

Перші тижні вересня пройшли в закладах професійної (професійно-технічної )освіти під егідою «Спорт – це здоров’я ». В рамках Олімпійського тижня в усіх навчальних закладах були проведені:  спартакіади з різних видів спорту, Олімпійські уроки із запрошенням спортсменів – випускників ,  Дні здоров’я, спортивні квести тощо. Колективи  ЗП (ПТ)О міста брали активну участь в районних спортивних заходах  до Дня фізичної культури та спорту.

На  базі Інгулецького професійного ліцею , за підтримки Інгулецького центру туризму,  був проведений майстер-клас для викладачів і здобувачів освіти «Організація змагань на смузі перешкод».

Завершився тиждень  урочистим  спілкуванням керівників фізичного виховання та ветеранів спорту ВДСТ «Трудові резерви», яке  присвячене Дню фізичної культури і спорту України. Серед запрошених були відомі ветерани спорту: Макаров В.Ю., Алексанов В.М., Бурачевський С.А., Пентегов В.М., Заїменко В.О.  За активну, плідну працю  керівники  фізвиховання КПТМЛ, КЦППРКБГ, КНВЦ, КПЛ, КПГМЛ нагороджені  грамотами та подяками.

 Заходи Олімпійського  тижня сприяли  збільшенню рухової активності  молоді, вихованню моральних та фізичних якостей, пропагували значення фізичної культури як важливого фактору зміцнення здоров’я.