СИНЕРГІЯ ЗУСИЛЬ В ДІЇ

За пропозицією та підтримки Європейського фонду освіти в Академії ДТЕК розпочався дводенний тренінг з підготовки тренерів з розроблення професійних стандартів, у якому беруть участь  представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та провідних підприємств промисловості Дніпропетровщини.

Знаковим є те, що на одному майданчику зібрались освітяни і представники потужних компаній, розуміючи необхідність в об’єднанні зусиль з розроблення професійних і освітніх стандартів як важливого чинника у підвищенні рівня якості освітніх послуг.

Тренінг ознайомить з підходами до порядку розроблення проекту професійних стандартів, його функціонального аналізу, визначення професійних компетентностей, знань, умінь і навичок за кожною з них  необхідних для виконання відповідної трудової функції, а також формулювання макета професійного стандарту.

Комунікація на тренінгу відбувається як діалог, тому що кожен із присутніх має певний досвід і багаж знань з підходів до розроблення стандартів. Кожен з учасників  — це агент змін, який сьогодні, набувши нових додаткових компетентностей, зможе змінювати рівень якості освітніх послуг через розроблення стандартів нового покоління.