Вивчаємо нові технології зварювання

 

За планом спільних дій НМЦ ПТО у Дніпропетровькій області з Криворізьким державним педуніверситетом на базі зварювальної майстерні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг проведено  майстер – клас «Техніка механізованого зварювання легованих сталей» для педпрацівників професій зварювального виробництва закладів професійної(професійно-технічної) освіти.

Учасники ознайомилися з особливостями виконання ручного дугового та механізованого зварювання легованих сталей, будовою сучасного зварювального обладнання, матеріалами.

Під керівництвом асистента кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання КДПУ Архіпова І.О. педпрацівники здобували навички дугового, напівавтоматичного зварювання та зварювання у середовищі захисних газів легованих сталей на обладнанні «МІG ММА», «TIG ММА».

Презентовано діючу модель «Багатофункціональна направляюча для обробки матеріалів», яка дає можливість підвищувати  швидкість та якість зварювання. Завдяки практичним вправам педагоги мали змогу переконатися в перевагах впровадження діючої моделі для покращення умов зварювання та підвищення ефективності уроків виробничого навчання.

Такі майстер-класи дають можливість практичного засвоєння нових технологій,   сприяють зростанню професійної компетентності викладачів та майстрів  в/н.