Старт роботи Школи нових виробничих технологій

 

В м. Кривий Ріг стартувала робота Школи впровадження нових виробничих технологій. Школа - це ще одна сходинка професійного зростання педагогів закладів П(ПТ)О міста. В цьому навчальному році заявили про участь у роботі школи  20 педпрацівників ЗП(ПТ)О.

Перше (організаційне) заняття відбулося на базі центру професійної кар'єри Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею.

На занятті були окреслені пріоритетні  напрямки роботи НМЦ ПТО області на 2019-2020 н.р., обговорені питання оновлення змісту програм виробничого навчання та практики, орієнтації на вимоги сучасного виробництва, впровадження інноваційних виробничих технологій, підвищення рівня кваліфікації педпрацівників тощо. З метою продуктивної роботи Школи та для визначення рівня професійних компетенцій проведено анкетування слухачів.

За підсумками заняття прийняте рішення та поставлені такі завдання: вивчати галузеві технології підприємств регіону через участь в заняттях школи, семінарах-практикумах, майстер-класах, технологічних екскурсіях, промислових виставках, стажуванні на виробництві та оновлювати зміст програм професійної підготовки з конкретних професій.