Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначає День винахідника та раціоналізатора

21 вересня 2019 року в Україні  відзначається День винахідника і раціоналізатора.  Винахідник є особистістю, яка здатна мислити і творити нестандартно, вибудовуючи нові сходинки, на які підіймається людство. Україна завжди була і залишається країною з високим інтелектуальним та освітнім рівнем, завдяки чому у виробництво впроваджуються новітні науково-технічні розробки та технології і забезпечується соціальний, культурний та економічний розвиток держави

і суспільства.


           В 2019 році авторські колективи учнів та педагогів 20 закладів професійної освіти області прийняли участь у роботі лабораторії «STEM-освіта в дії», що разом із системною гуртковою роботою дало позитивні результати в розробці учнівських STEM-проектів,  участі учнів закладів П(ПТ)О області у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

 

Творчі дослідження та розробки з науково-технічної діяльності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини зацікавлять і роботодавців.   В місті Дніпро 19-20 жовтня 2019 року за ініціативою компанії ІНТЕРПАЙП проводиться фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest-2019, в якому приймуть участь учні та педагоги закладів професійно-технічної освіти. На Interpipe TechFest 2019 пройдуть змагання з мехатроніки Mechatronic Battle за напрямками: пневматика, механіка, та промислові контролери. Учасниками цих змагань стануть учнівські команди закладів П(ПТ)О.

На сайті НМЦ ПТО http://nmc-pto.dp.ua/ створено сторінку «Раціоналізаторство та винахідництво ПТО», розміщено методичні матеріали та презентації найкращих робіт учнів з технічної творчості та винахідництва.

 

Шановні винахідники і раціоналізатори!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо і надалі залишатися в авангарді науково-технічного прогресу, знаходити технічні рішення, які сприятимуть зростанню добробуту людей, переходу економіки нашої держави на інноваційний шлях розвитку.
Зичимо творчого натхнення, оптимізму, впевненості у власних силах, незгасного бажання плідно працювати заради майбутнього України!

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області