Ветеринари МПТУ на виставці домашніх улюбленців

 

         Напередодні 135 – річчя від дня створення  селища Межова на танцювальному майданчику  центрального парку відпочинку відбулася виставка домашніх улюбленців "Друг у твоїй оселі".

         Малі та дорослі мешканці селища принесли своїх улюбленців: собак, кішок, черепах та інших свійських і диких тваринок, щоб усі присутні мали змогу помилуватися різноманітністю та досконалістю природи, її красою і неповторністю.

         Цікаво, що другий рік поспіль у цьому селищному заході беруть участь  учні Межівського професійно-технічного училища професії «Оператор з ветеринарного оброблення тварин».

         Учні та їх класні керівники змогли цікаво  донести до учнівської молоді значення професії ветеринар, деякі родзинки та тонкощі цієї важливої  професії, показали  в нестандартній формі  вміння надати першу допомогу хворим тваринкам, розповіли про догляд за домашніми улюбленцями, провели  майстер- клас з виготовлення оригамі «цуценятка» та «кішечки», пригадували з молодшими школярами загадки, скоромовки, казки про тваринок.

         Любов до домашнього друга, вміння доглядати його, відповідати за життя та здоров’я – це риси доброї, щирої, порядної людини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області