Методична служба Дніпропетровщини разом з головами методичних комісій професій промисловості обговорили особливості нового 2019-2020 навчального року

 

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено семінар голів методичних комісій професій промисловості.

В рамках семінару за темою «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації навчально-методичної роботи у 2019-2020 навчальному році» керівники методичних комісій ознайомилися з пріоритетами роботи у новому навчальному році, оновленими підходами НМЦ ПТО з організації методичної роботи та можливостями комунікаційних засобів.

Методичною службою окреслено тенденції, які сформовано останнім часом в системі підготовки робітничих кадрів, як на державному так і регіональному рівнях, прокоментовано нові нормативні документи, національні показники.

Акцентовано увагу на основні завдання методичних комісій, основних вимоги щодо розробки навчально-плануючої документації з  підготовки професій за професійними стандартами на модульно-компетентісному підході, визначено шляхи удосконалення професійної майстерності педагогів шляхом їх стажування на базі навчально-практичних центрів.

Учасниками семінару визначено необхідність подальшої роботи з наближення навчального процесу до умов виробництва, впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти, використання наявних інтернет-ресурсів.

 

 

Василиненко В.М.,

директор навчально-методичного

 центру професійно-технічної освіти

 у Дніпропетровській області