НОВІ ПІДХОДИ В РОБОТІ ВИКЛАДАЧА ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ – ЗАПОРУКА ВИХОВАННЯ ГРОМАДЯНИНА - ПАТРІОТА

 

«Нові підходи в роботі викладача предмету «Захист Вітчизни» – запорука виховання патріотичного громадянина!» - за цією темою пройшов вебінар викладачів Захисту Вітчизни на Дніпропетровщині. 

На засіданні секції опрацьовані методичні рекомендації щодо формування знань учнів за новою програмою і вимоги до якісної організації та проведення навчально-польових зборів. Також розглянуті основні змістовні лінії програми предмету з визначенням шляхів їх запровадження. Окрім цього, докладно розглянуті ті зміни, які необхідно внести в зміст програмного матеріалу у відповідності до сучасних вимог та ситуації в країні.

Керівництво КП «Патріот», з яким тісно співпрацює НМЦ ПТО у Дніпропетровській області вже третій рік, запропонував до уваги та використання в роботі посібники по долікарській допомозі та діям у разі надзвичайних ситуацій.

На вебінарі акцентовано увагу присутніх викладачів на тому, що для виховання громадян, готових стати на захист держави, їхні наставники повинні добре знати теорію та методику військово-патріотичного виховання, враховувати у своїй роботі об’єктивні соціально-політичні, економічні фактори, психофізіологічні особливості юнацького віку як вирішального періоду у формуванні світогляду учня, його ідеалів, вибору професії, подальшого життєвого шляху.

Керівництво КЗ" Дніпропетровський обласний центр військово-патріотичного виховання, відпочинку та туризму" Дніпропетровської обласної ради" закцентували увагу присутніх на необхідності підвищення фахового рівня педагогічного складу та можливості проведення занять представниками соціальних партнерів.

Учасники семінару зазначили, що якість навчання більшою мірою  залежить від навчально-матеріальної бази і визначили алгоритм дій щодо її поповнення.

Матеріали семінару розміщені на сайті НМЦ ПТО

https://drive.google.com/open?id=1PELx3Yu23DExBKlSOBM_K5UD7zq8P6Bv

 

Василиненко В.М.

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області