Профтехосвітянє Дніпропетровщини відзначають професійне свято — День будівельника

 

В обласному центрі та в м. Кривому Розі пройшли урочистості з нагоди професійного свята — Дня будівельника. Організаторами урочистих заходів були обласна організація роботодавців будівельної галузі та організація профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів за сприяння обласної влади та органів місцевого самоврядування.

В заходах прийняли участь колективи будівельних підприємств та організацій, педагоги, студенти та учні вищих і професійних (професійно-технічних) закладів освіти, ветерани будівельної галузі, представники громадськості, ЗМІ.

З цієї нагоди, у Дніпрі пройшли урочистості в театрі ім. Т. Г. Шевченка.  Голова обласної ради Гліб Пригунов, керівники обласної організації роботодавців будівельної галузі та організації профспілки працівників будівництва й промбудматеріалів привітали та нагородили кращих представників галузі. Серед них були й представники закладів освіти, які готують кваліфікованих фахівців з опоряджувальних професій, професій деревообробки, утеплення та облаштування будівель та багатьох інших.

На заході була презентована книга “Кращі будівельники Придніпров’я”. У виданні відображена славетна історія будівельної галузі регіону, яка знаходить своє втілення в заводах, житлових масивах, спорудах суспільного призначення, та ніколи б не реалізувалася без видатних лідерів.

Перед будівельниками виступили артисти театру. Кульмінацією свята був виступ віртуоза-скрипаля українського походження, Василя Попадюка, з Канади.

В Кривому Розі протягом тижня до професійного свята будівельників пройшли різноманітні заходи.

Були організовані та проведені:

- семінар з теми «Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»;

- засідання Ради директорів малого та середнього бізнесу будівельного напрямку з теми «Про підвищення якості професійного (професійно-технічного) навчання на виробництві».

Все по-справжньому було на профорієнтаційній грі - ворк шоп де змодулювали справжній будівельний майданчик з справжнім обладнанням, інструментами, матеріалами. Були справжній виконроб і інженер з охорони праці, які провели інструктаж і керували роботою. Були майстри дільниць та бригадири. Тільки роль арматурників, бетонярів, теслярів, зварників, мулярів виконували вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації.

У виконкомі міськради відбувся урочистий прийом представників виконавчої влади міста, підприємств будівельної галузі, керівників вищих закладів та ЗП(ПТ)О, профспілкових лідерів громадськості, ветеранів будівельної галузі, ЗМІ. Кращих будівельників нагороджено почесними грамотами та подяками, в тому числі серед відзначених були 8 представників закладів освіти.

Проведені заходи підтвердили, що тільки співпраця профтехосвітян з роботодавцями, профспілками стане надійним фундаментом для подальших успіхів у підготовці будівельників нової генерації, майбутніх творчих досягнень, реалізації накреслених планів і перспективних ідей на благо нашої області та України.

 

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

В.М.ВАСИЛИНЕНКО