Завершено обласний інформаційно-технологічного проекту «Строката планета: страви народів Європи»

 

В області реалізовано інформаційно-технологічний проект «Строката планета: страви народів Європи» спрямований на збір інформації та приготування страв народів Європи.

Над проектом працювали творчі колективи з числа методистів, викладачів, майстрів виробничого навчання, що навчають професіям «Кухар», «Кондитер».

Виконавши завдання учасники проекту ознайомились з історією розвитку національної кухні країни Європи; знайшли та дослідили кулінарні рецепти, пізнали історично-географічну зумовленість формування національних страв; це дало можливість приготувати страви європейських народів, розробити на них  технологічну документацію, дослідити можливість використання елементів європейських рецептур та технологій у приготуванні страв української національної кухні.

Проект поєднав в собі природничі науки з технологіями, інженерією і математикою, із проекцією на життя, де всі предмети взаємопов'язані й інтегровані в єдине ціле - елементи STEАM навчання.

В результаті роботи над проектом чисельні творчі колективи ЗП(ПТ)О зуміли поєднати професійні та загальноосвітні дисципліни. Наприклад, Межівського професійно-технічного училища, досліджуючи кулінарні особливості  Великої Британії залучив до проекту ще й іноземну мову, опис проекту і презентацію яку зробили учні англійською мовою. Учні Професійно-технічного училища № 81 додали ІТ-технології, розробили і надрукували журнал «Туреччина».

Проект активізував здібності, самореалізацію і самопрояв інтелектуального і творчого потенціалу, сприяв розвитку креативного, аналітичного та інноваційного мислення кожного з учасників освітнього процесу, дозволив сформувати інформаційну грамотність,  дозволив застосувати ефективну модель інформаційно-комунікативних технологій, комунікацій, співробітництва та вміння працювати в команді.

 

 

Картинки по запросу швеция на карте

Картинки по запросу Raggmunk

 

Описание: http://www.lonelyplanet.com/maps/europe/sweden/map_of_sweden.jpg

Картинки по запросу Карта Італії

Піца в Італії