Картинки по запросу малюнок: МОНДО УВАГИ ВИКЛАЧІВ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ

У новому 2019-2020 навчальному році на Національній освітній електронній платформі для безкоштовного використання під час освітнього процесу розміщуватимуться українські фільми та тизери до них.  Відповідний Меморандум підписано 17.07.2019 року між Міністерством освіти і науки, Міністерством культури та Асоціацією «Українська кіно-асоціація». Тепер викладачі матимуть можливість на свої уроках забезпечити учнів сучасними цікавими навчальними  матеріалами. Відповідно до цього документу Міністерство культури забезпечуватиме передачу Міністерству освіти і науки фільмокопій українських стрічок, майнові права інтелектуальної власності яких належать державі.

Окремо для цього створена інформаційна «Медіатека» базуватиметься на Національній освітній електронній платформі. Тут буде розміщено анонси – тизери українських фільмів, які стимулюватимуть учнів до перегляду. А більш важливим стане те, що педагоги зможуть використовувати готові художні й документальні фільми в освітньому процесі. Це особливо стане в нагоді викладачам літератури та історії.

В українському кінематографі є десятки фільмів, які співпадають з навчальною програмою. Кожен з них може бути хорошим аудіовізуальним емоційним підсиленням уроку. Окрім того, у зв’язку зі змінами у програмі, яка відкриває історію в правдивий спосіб, у 2019-2020 навчальному році у  викладачів буде нагода з Національної освітньої електронної інформаційної платформи «Медіатека»  використати художні й документальні фільми  на ті віхи історії та на ті персоналії, які були колись або перекручені, або перебували під грифом «Заборонено» й обростали різними міфами.

Така новація надасть можливість педагогам  по-новому впливати на формування думки та цінностей в учнівської молоді.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області