День металурга та гірника – свято сталевих людей

Криворіжжя не випадково носить назву «індустріальної комори» України: 8 із 11–ти  гірничо - збагачувальних комбінатів побудовані і працюють в Кривому Розі. Знаменита «Криворіжсталь», нині - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - теж гордість криворіжців. Майже половина ЗП(ПТ)О Кривого Рогу (6 із 14-ти) готують робітників за професіями металургії та гірничого профілю. Тож свято металурга і гірника - це теж свято профтехосвіти.

Святкові заходи були різнобарвними, масовими і яскравими: урочисті церемонії нагородження кращих, цікаві зустрічі, спротивні шоу, святкові концерти за участю як місцевих, так і українських зірок.

Компанія МЕТІНВЕСТ вручала своїм представникам свою вищу нагороду – «Золоту зірку МЕТІНВЕСТ», а ПАТ  «АМКР»  - нагрудний знак  «Честь і гордість  АрселорМіттал Кривий Ріг».

На різних майданчиках міста гостей веселили: культова українська рок-група ВВ, Арсен Мірзоян, Настя Каменських, Оля Полякова та ін.

Педпрацівники та здобувачі освіти ЗП(ПТ)О  були активними учасниками святкових подій: представники КЦПОММ взяли участь в  святковому  прийомі ЦК профспілки металургів та гірників (м. Дніпро), учасники художньої самодіяльності КПГМЛ, КПЛ боролися за звання кращого вокаліста в караоке з Д.Коляденко, учні КПТМЛ, КЦПОММ, КПГТЛ взяли участь в спортивних змаганнях, Криворізький професійний гірничо-металіргійний ліцей провів захоплююче шоу пропаганди робітничих професій з врученням буклетів, візитівок тощо.

Це свято людей, які своєю працею пишуть історію металургійної галузі, свято справжніх професіоналів. Вони – обличчя нашого часу, наша гордість, наша історія. Ми пишаємося тим, що в цьому є частка нашої праці: вчорашні випускники профтеосвіти - сьогоднішні високопрофесійні робітники.