Спортивне життя профтехосвіти м. Дніпро завдяки небайдужій людині

 

Давньою мрією Дніпровського центру професійно-технічної освіти було обладнання сучасного стадіону. Адже на базі саме цього навчального закладу створено першу команду з міні-футболу.

Досягнення команди закладу мотивували мати добру базу, але це не вдавалось.

І в цьому році, коли надзвичайно загострилась проблема забезпечення кадрами підприємств м. Дніпро, прийшов на допомогу Народний депутат України Максим Павлович Курячий (виборчий округ №25).

Підтвердженням спроможності вирішувати проблеми кадрового забезпечення економіки регіону став випуск в липні місяці цього року більше  250 випускників закладу, документи про освіту та подарунки кращим випускникам центру, що йдуть працювати на підприємства, розташовані на території 25 округу вручав особисто Максим Павлович Курячий.

Самим цінним подарунком закладу від Максима Павловича – рішення про розробку проектно-кошторисної документації та будівництво міні-футбольного стадіону.

Колектив закладу відгукнувся Максиму Павловичу Курячому щирою вдячністю.

Адже таке рішення дає можливість продовжити славні традиції спортивного клубу «Металіст», безкоштовно займатись футболом учням закладу та молоді мікрорайону.

Профтехосвітяни раді будуть бачити на відкритті стадіону Народного депутата України Максима Петровича Курячого в період відзначення Олімпійського тижня, який щорічно проводиться у вересні місяці.