Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначає День  металурга

 

Фах металурга належить до найповажніших професій. Адже без участі металургів практично неможливо налагодити і забезпечити роботу безлічі підприємств не тільки важкої, але і легкої промисловості. Без них не можна уявити і наше повсякденне життя. Ця галузь  має  істотне значення для економіки будь-якої держави, України особливо.

Металургійні підприємства області входять до числа найбільших виробників галузі. Випускники професійно-технічного училища № 2 м. Дніпро, Кам’янського вищого професійного училища, Нікопольського центру професійної освіти, Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування забезпечують стабільну роботу підприємств металургії з професій: машиніст крана металургійного виробництва, контролер у виробництві чорних металів, вальцювальник стану холодного прокату труб, клеймувальник гарячого металу, пресувальник гарячих труб. Робота педагогічних колективів закладів професійної (професійно-технічної) освіти є запорукою благополуччя та процвітання Дніпропетровщини. Свій професіоналізм вони щоденно підтверджують зростанням фахового рівня майбутніх фахівців підприємств металургійної галузі.

Професію металурга ні як не можна назвати легкою і це лише одна з причин, по яких в професійне свято працівників металургійної промисловості ми з особливим почуттям вітаємо всіх, хто має стосунок до металургійної галузі! Нехай пишно квітує наша металургійна Дніпропетровщина й люба Україна та славиться металургійний фах!            

 

 

Василиненко В.М.,

директор навчально-методичного

 центра професійно-технічної освіти

 у Дніпропетровській області