Учні ЗП(ПТО)О Дніпропетровської області новий 2019-2020 навчальний рік розпочнуть в нових компютерних класах

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про Національну програму інформатизації”, указу Президента України від 25.06.2013 року №344/2013 “Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року” та враховуючи необхідність оснащення закладів професійної (професійно-технічної ) освіти Дніпропетровської області сучасною комп'ютерною технікою, для зміни якості освітнього процесу та  впровадження сучасних технологій навчання в 2019 році за рахунок обласного бюджету поставлено в  41 навчальний заклад нові сучасні комп’ютерні класи, до комплекту яких входить 15 робочих місць для учнів та 1 робоче місце викладача.

 

Деякі ЗП(ПТ)О області планують оновити не тільки комп’ютерне обладнання кабінетів, а й меблі за рахунок соціального партнерства з ОТГ, розробки та участі в освітніх програмах району, як наприклад, в Царичанському аграрному ліцеї.

 

Використання нової комп’ютерної техніки надасть нові можливості для покращення цифрової грамотності, участі в учнівських проектах, моделювання, результативної участі в обласних конкурсах ІТ майбутніх робітників. Майже всі комп’ютерні класи встановлені і чекають на учнів.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області