Навчаємось, працюємо, відпочиваємо

        Традиційно, з року в рік,  влітку, здобувачі освіти ЗП(ПТ)О  з професії «кухар, кондитер»,  проходять виїзну виробничу практику  на базах відпочинку, в санаторіях, в профілакторіях біля Азовського та Чорного морів.

          Виграють від цього всі: роботодавці, які наймають кваліфікованих робітників для обслуговування відпочиваючих, навчальний заклад,який отримує частину зароблених грошей для зміцнення навчально-матеріальної бази закладу. Самі здобувачі освіти заробляють певні кошти та  відшліфовують свої професійні навики в умовах виробництва, здобувають  не тільки професійні  вміння , але й навчаються вимогам техніки безпеки та виробничої санітарії.

          Учні Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу проходять практику в Херсонській  області, с. Залізний порт, база відпочинку «Маяк», в Запорізькій  обл., ДОТ  «Сонячний», а здобувачі освіти Міжрегіонального центру професійної підготовки звільнених у запас військовослужбовців свої професійні навики вдосконалюють на базі  пансіонату «Лазурний берег», смт Коблево,  дитячого оздоровчого табору  «Парус», смт Лазурне .

Практика учнів організована під керівництвом майстрів виробничого навчання та керівників підприємств  і проводиться згідно навчальних планів та програм, перехідних планів і угод з підприємствами, відповідає умовам трудового законодавства. Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання проживають на території баз практик, забезпечуються трьохразовим калорійним харчуванням, включно  вихідні дні

          Робочі місця забезпечені необхідним обладнанням, інструментарієм, інвентарем, посудом, що забезпечує послідовність виконання технологічних процесів приготування їжі і обслуговування відпочиваючих. Умови відповідають вимогам праці за професією. 

 Важливо те, що учні відпрацьовують вміння і навички згідно Державного стандарту за фахом «Кухар. Кондитер ».

        Організація виїзної практики – це ще і відпочинок та оздоровлення: яскраве сонце, цілюще повітря, тепла морська вода, екскурсії, конкурси, розваги тощо.

    Тож бажаємо вдосконалення знань  та хорошого відпочинку!