Методична служба ПТО отримала допомогу соціальних партнерів Дніпропетровщини

 

Пріоритет спільної діяльності методичної служби професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини з соціальними  партнерами є ефективним в реалізації проблеми з забезпечення робітничими кадрами ведучих підприємств металургії Кривбасу.

В результаті співпраці методичної служби професійно-технічної освіти  з ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» прийнято рішення створити на базі Криворізького кабінету навчально-методичного центру у Дніпропетровській області медіаосвітний центр, який буде забезпечувати оперативне інформування педагогів закладів професійно (професійно-технічної) освіти про нові технології виробництв та роботодавців про ресурси професійної (професійно-технічної) освіти регіону.

На підставі рішення «Благодійного Фонду «Арселор Міталл Кривий Ріг» виділені кошти на реалізацію цього проекту.

Вручення сертифікату про допомогу пройшло  за участі представників підприємств закладів  П(ПТ) освіти регіону, служби зайнятості, громадських організацій Кривбасу, працівників методичної служби.

Презентаціями представлено можливості обох сторін та план їх дій.

В результаті  озвучено методичною службою пріоритети в модернізації системи формування трудового робітничого потенціалу на Національному та регіональному   рівнях, сформовано програму дій на майбутнє.

Не обійшлось й без родзинки. Координаційною радою роботодавців ГО «Кривий Ріг» - рідне місто, в яку входить обласна організація Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, презентовано нове літературне видання «Яскраві сторінки історії профтехосвіти Криворіжжя».

Переконані -  започатковане стане добрим прикладом в поєднанні зусиль роботодавців та методичної служби ПТО у модернізації системи формування трудового робітничого потенціалу.

Знаково є  співпадання  дати презентації благодійної допомоги  методичній службі  з розглядом проєкту Закону України « Про професійну (професійно-технічну освіти» на засіданні Кабінету Міністрів  України для подальшого його розгляду на Верховній Раді України.

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області