Завершено державну кваліфікаційну атестацію  в ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області

З 20 по 27 червня в ЗП(ПТ)О області відбулася Державна кваліфікаційна атестація.

У Дніпровському центрі професійно-технічної освіти туристичного сервісу завершилась державні кваліфікаційні атестації у випускних групах з професій сфери обслуговування. Майбутні робітники здобули кваліфікацію «Перукар», «Перукар. Манікюрник. Педикюрник». Цьогорічна тема кваліфікаційних робіт – «Послуги без обмежень», так як  протягом навчального року учні цих професій надавали послуги незахищеним верствам населення під гаслом «Змінюємо зовнішній імідж кардинально». Тема кваліфікаційних робіт «Кухар. Кондитер» - «Вітамінний коктейль» із використанням літніх ягід та фруктів для здорового харчування.  Актуальною темою робіт «Квітникар», «Флорист» є «Морська феєрія» до літнього відпочинку.

Вже не перший рік відповідно до інклюзивною освіти у Дніпровському центрі професійно-технічної освіти туристичного сервісу навчають учнів з числа осіб з особливими освітніми потребами за професією «Квітникар, Декоратор вітрин».  Постійними членами державної  кваліфікаційної комісії є представники товариства з обмеженою відповідальністю «Дім та сад» - соціальні партнери, які забезпечують випускників першим робочим місцем із наданні пакету соціальних гарантій.

Сподіваємося, що знання, вміння і навички, які учні здобули в закладі освіти допоможуть їм стати гідною робітничою зміною, здатною до саморозвитку та самореалізації, конкурентоспроможними на ринку праці.