Дніпровський центр професійної освіти стверджує свій авторитет

 

На завершальному етапі 2018-2019 навчального року в Дніпровському центрі професійної освіти пройшли знакові події -  відбулося відкриття першого в системі професійно - технічної освіти області «Регіонального молодіжного центру Професійних закладів освіти» – «Advanced worker», який створено в рамках реалізації сучасної молодіжної політики, за підтримки громадського проекту місцевих ініціатив «Бюджет участі Дніпро – 2018», безпосередньої підтримки меценатів та спонсорів не байдужих до сучасної робітничої молоді.

У Дніпровському Центрі професійно-технічної освіти (далі – Центр) на постійній основі дії молодіжне об’єднання «Робітнича молодь Дніпропетровщини» основною метою діяльності якого, є безпосередня соціальна інклюзія учнів системи професійної (професійно-технічної) освіти до впровадження молодіжної політики України.

Молодіжний центр – стане майданчиком обміну досвідом між закладами професійної (професійно-технічної) освіти з впровадження сучасних підходів отримання робітничих навичок, буде відкритим для учнів всіх закладів  освіти м. Дніпро та області.

Крім того, в Центрі відбувся святковий захід – «Випуск – 2019». З вірою в краще майбутнє, з цікавістю і великим задоволенням учні здобували професії: електрогазозварник, токар, верстатник широкого профілю, слюсар механоскладальних робіт, касир банку, оператор поштового зв’язку та багато інших. Адміністрація центру, роботодавці, представники батьківського комітету, всі виказали слова привітання та побажання випускникам.

Номери художньої самодіяльності із захопленням зустріли всі учні, працівники та гості Центру. Не обійшлось і без нагород, поздоровлень і подарунків від Народного депутата України Максима Курячого, олімпійського чемпіона Юрія Зайцева, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Чечелівської у місті Дніпро ради, Державного підприємства «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», АТ «Дніпроважмаш», ЗАТ КБ «Приватбанк», Дніпровської дирекції ПАТ «Укрпошта» та інших.

На завершальному етапі заходу Народний депутат України Максим Курячий завірив, що до 1 вересня поточного року в Центрі буде побудовано сучасний стадіон з футбольним полем не тільки для якісного навчального процесу та фізичного загартування учнів, але і для підготовки спортсменів високого ґатунку.

 

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

В.М.ВАСИЛИНЕНКО