ДНІПРОПЕТРОВЩИНА: ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО В ДІЇ

(Відкриття Території професійних компетентностей «POLIMIN HUB»)

 

На базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відбулося урочисте відкриття Території професійних компетентностей «POLIMIN HUB» за підтримки ТОВ «Фомальгаут-Полімін».

Після урочистого відкриття Території професійних компетенцій в рамках заходу відбулася Панель просвітницького партнерства з питань збереження і формування трудового потенціалу регіону, розвитку молодіжного стартапу і підприємництва, де учасники обговорили перспективи партнерства і подальшої співпраці.

Також учасники заходу мали змогу познайомитись з матеріально-технічною базою навчального закладу, взяли участь у майстер-класі з декоративного опорядження поверхонь матеріалами «Полімін».

Встановлення партнерських відносин між освітнім закладом та компаніями-виробниками впливає на якість підготовки робітничих кадрів, адже завдяки цьому стає можливим використання сучасних матеріалів і технологій. Це, в свою чергу, зробить значний крок у підвищенні професійної кваліфікації майбутніх працівників.

 

В заході прийняли участь керівник департаменту розвитку інфраструктури міста, голова виконавчого комітету Покровської районної у місті раді, голова Криворізької галузевої профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалі, шеф-куратор проекту FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY, керівники підприємств-замовників кадрів: ТОВ «Зодчий КР», «Вікна Віконда», КП «Кривбастеплоенерго»; методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, представники компанії "Формальгаут-Полімін" та Сумського міжрегіонального ВПУ.

Директор НМЦ ПТО

В.М. ВАСИЛИНЕНКО