В Україні продовжуються кущові семінари з презентації обласних звітів в рамках п'ятого раунду Туринського процесу

 

Друге засідання кущового семінару для представників проектів регіональних звітів Вінницької, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Київської, Дніпропетровської, Запорізької областей та м. Києва відбулося 04 червня 2019 року на базі Хмельницької області.

Захід відбувся за участю Карбишевої Вікторії Оттіївни, керівника експертної групи з питань змісту та забезпечення якості освіти Директорату професійної освіти МОН України, представників департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, а також департаментів освіти і науки, навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти зазначених областей.    

На заході були презентовані проекти регіональних звітів та попередньо   представлена інформація для включення її в національний звіт.

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проінформовано присутніх про хід підготовки регіонального звіту, досягнення розвитку системи професійної освіти на регіональному рівні, отримані в результаті минулих раундів Туринського процесу, та проблемні напрямами, які необхідно повторно оцінити у контексті попиту на професійні навички у часто нестабільній соціально-економічній ситуації.

Семінар дозволив ознайомитися з підготовкою регіональних і національного звітів, проблемами та шляхами вирішення питання професійної освіти і навчання.

 

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області