Розвиток науково-технічної творчості професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини

 

     Методистами обласної методичної служби ПТО Дніпропетровщини проведено консультування керівників гуртків технічної творчості ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області у режимі відеозв’язку.

      Керівники гуртків отримали методичні рекомендації та відповіді на актуальні питання щодо: планування та  організації роботи гуртків закладів П(ПТ)О, впровадження в освітній процес курсу «Основи раціоналізаторство та винахідництво»; розвитку професійної та позашкільної освіти в закладах П(ПТ)О; результатів участі учнівських команд в ІІ етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», півфінальних змаганнях INTERPIPE MECHATRONIC LAB та підсумковому заході лабораторії «STEM-освіта в дії».   

      Досвідом організації гурткової роботи поділились педагогічні працівники Криворізького професійного будівельного ліцею та Нікопольського професійного ліцею. Проведення таких презентацій дозволяє ознайомитись із мережею гуртків, клубів, науково-технічних об’єднань та запровадженням інноваційних форм і методів в роботу гуртків технічної творчості закладів П(ПТ)О.

     Інформаційно-методичні матеріали надіслані ЗП(ПТ)О для практичного використання в роботі.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області