https://kneu.edu.ua/files/main_menu_icons/icon_menu_hovered/icon2_h.pngКОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ»

 

Кафедра національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за сприяння Малої академії наук України організувала Всеукраїнський конкурс учнівських есе, присвячений проблемам публічного управління та самоврядування в історії української державності.

Метою конкурсу є підтримка й розвиток талановитої учнівської молоді, здатної здійснювати дослідження, критичний аналіз і творчий пошук у царині вирішення проблем розбудови української держави.

До участі в конкурсі долучилися учні Томаківського професійного аграрного ліцею. Вони підготували есе із загальної проблеми публічного управління в історії української держави, що розкривається на прикладі конкретних історичних подій.

За підсумками журі конкурсу учениця Сапунова Діана та її науковий керівник викладач історії Квачок Є.Г. від Київського національного  економічного університету імені Вадима Гетьмана отримали  сертифікати й подяки.  Есе учениці буде опубліковано на сайті Інтернет-порталу наукових конференцій «Інновації в управлінні публічним сектором».

Участь у таких конкурсах не тільки стимулює самовдосконалення талановитої молоді закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а й створює належні умови щодо формування творчої  особистості, її інтересів та здібностей.

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор навчально-методичного центру

у Дніпропетровській області