Підготувати випускника до самостійного життя – завдання  кожного педагогічного колективу

 

  Завершується навчання  в   закладах професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровщини, завершується соціальний,  психолого-педагогічний супровід  випускників  сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування. Крім навчання професії, молодь цієї категорії адаптувалась  до самостійного життя, сформувались     компетентні  якості  сучасного громадянина.  Зазначеній категорії випускників,  надавалась соціальна підтримка у вирішенні складних  життєвих ситуацій.  В першу чергу  це   працевлаштування за місцем первинного вилучення, оформлення  особистісних документів, збереження житла, поселення до соціальних гуртожитків інше. 

      

              На  черговому консультуванні, що пройшло у форматі відеозв’язку та за участю представників  департаменту освіти і науки,  фахівців відділу освіти управління  державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області,  обговорені  питання соціальних гарантій,  дотримання законодавства щодо вирішення  життєвих питань випускників.  Роз’яснено щодо   одноразової виплати  державної допомоги  випускникам сиротам, особам , позбавленим батьківського піклування , перебування у гуртожитку, зміні статусу особи пільгової категорії інше.  Рекомендовано співпрацювати з територіальними громадами  та їх установами.

              Сподіваємось, що закінчення  навчання та отримання робітничої професії для всіх  випускників  ЗП(ПТ)0 2019  року стане стартом   до успішної   кар’єри  у  самостійному житті .

 

В.М.Василиненко,  

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області