Відеоміст. Функціонування Навчально-практичних центрів швейної галузі Дніпропетровської, Закарпатської та Волинської областей

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбувся відеоміст для педпрацівників професій швейної галузі Волинської, Закарпатської та Дніпропетровської областей. Темою віртуального круглого столу було «Досвід. Питання. Відповіді. (щодо функціонування Навчально-практичних центрів швейної галузі)».

У відеомості прийняли участь НМЦ ПТО та заклади ЗП(ПТ)О  Волинської, Закарпатської та Дніпропетровської областей.

Навчально-методичні центри професійно-технічної освіти висвітлили питання необхідності створення та організації методичного супроводу навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну.

Досвідом надання платних послуг та впровадженням елементів дуальної форми навчання у НПЦ сучасних швейних технологій і дизайну «Fashion» ділився Криворізький навчально-виробничий центр; з сучасною матеріально-технічною базою та сучасними виробничими технологіями НПЦ ознайомив Хустський професійний ліцей сфери послуг; зміст, методику, технологію та організацію роботи проведення стажування на базі НПЦ сучасних швейних технологій та дизайну. продемонстрував Луцький центр професійно-технічної освіти.

 

Навчально-практичний центр «FASHION»

Криворізький навчально-виробничий центр

Навчально-практичного центру

Хустський професійний ліцей сфери послуг

Навчально -практичний  центр сучасних швейних технологій та дизайну

Луцький центр професійно-технічної освіти