Профтехосвітяни Дніпропетровщини пізнають нові технології зварювального виробництва на базі навчально-практичного центру

 

Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є осучаснення освітнього процесу через створення єдиного інформаційного простору, навчання педагогів сучасним виробничим технологіям. В рамках цієї роботи методичною службою спільно з фірмою  «Саммит» проведено майстер-клас з впровадження інноваційних виробничих технологій для педагогічних працівників, що здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

Пердставниками фірми-виробника презентовано учасникам сучасне обладнання ТОВ «Саммит»: Kemppi X8 – новий погляд на зварювання, WeldEye – новітнє програмне забезпечення для керування зварювальним процесом, проведено майстер-класи з використанням обладнання Kemppi: механізоване зварювання плавким електродом в середовищі захисних газів; техніка виконання нестандартних зварних з’єднань.

Педагогічних працівників ЗП(ПТ)О області, що здійснюватимуть навчання майбутніх робітників зварювального виробництва ознайомлено з новими вимогами щодо стандартів заварювального виробництва та стандартів якості зварювання, перспективами членства у Товаристві зварників України, порядком кваліфікаційних випробувань зварників, підтвердження їх кваліфікації.

         Учасники майстер-класу мали можливість випробувати нове обладнання, кожен з педагогів отримав сертифікат, наочні матеріали фірми  «Саммит». На черзі навчання та сертифікація педагогів-зварників у міжгалузевому навчально-атестаційному центрі інституту електрозварки ім.Є.О Патона.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області