Профтехосвіта Дніпропетровщини спрямовує свої дії  на створення єдиного інформаційного простору за фаховим спрямуванням

 

Пріоритетом діяльності навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області є осучаснення освітнього процесу через створення єдиного інформаційного простору, у якому співпрацюють освітяни та професійні галузеві об’єднання. В рамках цієї роботи методичною службою сформовано для входження у спільноту зварників України базу 47 педагогів, які здійснюють навчання професій зварювального виробництва.

В єдиному просторі з товариством зварників України педагогічні працівники ЗП(ПТ)О області здійснюватимуть навчання майбутніх робітників зварювального виробництва. Членство у Товаристві зварників України дасть педагогам можливість використання сучасних виробничих технологій, в тому числі і європейських, ознайомлення з новими професійними стандартами та вимогами якості зварювання, порядком кваліфікаційних випробувань зварників, підтвердження їх кваліфікації.

          На черзі навчання та сертифікація педагогів-зварників у міжотраслевому навчально-атестаційному центрі інституту електрозварки ім.Є.О Патона.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області