«Місто професій» в Дніпрі

 

Шостий рік поспіль за ініціативи організаторів національного проекту Благодійного фонду «Місто професій», за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та роботодавців 1 червня 2019 року до Дня захисту дітей відбувся профорієнтаційний захід «Місто професій» у сквері «Герої Небесної Сотні».

На заході рекордно презентовано понад 120 професій від 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів вищої освіти і понад 60 підприємств міста.

Месседж цьогорічного заходу «За дітьми – майбутнє України».

При вході кожна дитина від 3 до 18 років отримала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштовуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців різних галузей, таких як: будівельник, перукар, агроном, ветлікар, автослюсар, електрогазозварник, продавець, банкір, кухар, актор, кравчиня та інші діти виконували реальну роботу.

Цього року учасники не отримували «зарплату», організатори її скасували для того, щоб діти могли без поспіху обійти ті майданчики, які їм дійсно цікаві. Адже головна місія проекту в тому, щоб кожна дитина реалізувала свій потенціал, а не ганялася за «грішми», нехай навіть і символічними.

Профтехосвіта Дніпропетровщини і надалі планує співпрацювати в рамках національного профорієнтаційного проекту «Місто професій» та знайомити громаду із різноманітним світом  робітничих професій.

 

 В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області