Учні   ЗП(ПТ)  освіти Дніпропетровщини відзначають День  захисту дітей

 

   Міжнародний День захисту дітей, що традиційно відзначається  в усіх навчальних закладах , бо це свято стосується  не  тільки малих дітей  але і  наших здобувачів освіти, які мають статус пільгової категорії і також  потребують підтримки і опіки. Сьогодні  в ЗП(ПТ) освіти  їх навчається понад 1500 осіб.   Для них створюються сприятливі та комфортні умови для навчання, проживання, здобуття  професійної освіти.  

     До цього дня  різноманітні заходи пройшли в багатьох ЗП (ПТ) освіти області. А саме:  спортивні змагання «Щоб здоров'я добре мати, треба бігати, стрибати.»,  концертно-розважальні програми,  виставки-конкурси стіннівок, конкурси малюнків на асфальті, виставки літератури для юнацтва та молоді                     ( в бібліотеках освітніх закладів) інше.

     Запам’ятається  цей день і для малечі   Павлоградського інтернату та  здобувачі освіти Західно-Донбаського професійного ліцею , що завітали зі смаколиками та іграми, сміялися ,  спілкувалися разом малювали.

   Цікаво та радісно провели цей день  здобувачі освіти  Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею   квест «Козацькі забави», де були не тільки спортивні змагання для хлопців та дівчат,  співи і , найголовніше  -  козацький куліш.

    Розважально-просвітницькі заходи, що пройшли, сприяють всебічному розвитку здобувачів освіти, формуванню відповідальної поведінки та комунікаційних навичок з однолітками та молодшими за віком, все це є важливою складовою формування особистості майбутнього громадянина України.

 

 

 

Василиненко В.М.,

директор навчально-методичного центру

профтехосвіти у Дніпропетровській області

 

 

 

 

 

 

 

 

Описание: https://poltava365.com/assets/images/resources/14834/bez-naz.png