На Дніпропетровщині відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної ) освіти з професії «Кухар»

На базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський центр професійної освіти» 27,28 травня 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар».
У конкурсі взяли участь 25 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар».

Журі Всеукраїнського конкурсу сформовано тільки із представників роботодавців, які є шеф-кухарями та бренд-шефами відомих ресторанів м.Дніпро.

Перший день змагань.

Урочисте відкриття відбулось за участі почесних гостей-головних замовників робітничих кадрів в регіоні, представника ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, керівництва департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, органів місцевого самоврядування, представників засобів масової інформації (преса, телебачення).

Конкурсанти пройшли теоретичний тур, виконали практичне завдання – приготування філе курячого фаршированого зі складним гарніром та яблук смажених в тісті, презентували себе та свій навчальний заклад.

Для супроводжуючих, з метою досягнення повної прозорості проведення конкурсу був організований відеозапис з робочих місць конкурсантів, який розміщений на сайті nmc -pto.dp.ua (розділ «Віртуальна методична допомога – Конкурси – Всеукраїнський конкурс кухар»)

Супроводжуючі - викладачі та майстри виробничого навчання підвищували свою педагогічну компетентність на майстер-класах по розробці інтерактивних дидактичних засобів навчання за допомогою сервісу SWAY, тренінгу по активізації учнівського самоврядування, майстер-класі по приготуванню стейків та базових соусів від шеф кухаря кафе "Черчіль терасса", відвідали сучасне підприємство - фабрику АВК та відпочили на Набережній.

Другий день.

Учні та супроводжуючі ознайомились з експозиціями Музею АТО та з екскурсоводом познайомились з історичними та сучасними памятками міста Дніпро.

Далі урочисте закриття, в якому прийняли участь депутати Дніпропетровської обласної ради, представники Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, керівники організації роботодавців Дніпропетровщини.

Відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу.

Журі конкурсу визначило наступних переможців:

І місце - Кришталь Мар'яна, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу(Львівська обл.);

ІІ місце - Бондар Ангеліна, Рівненське Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі (Рівненська обл.);

ІІІ місце - Шокол Данило, Регіональний центр професійної освіти ім. О.С.Єгорова(Кіровоградська обл.);

IV місце - Гуцул Денис Владиславович, Дніпровський центр професійної освіти (Дніпропетровська обл.);

V місце - Райковська Мирослава, Бердичівське вище професійне училище (Житомирська обл.);

VІ місце - Цепенюк Микола, Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі (Тернопільська обл.)

Оргкомітет та журі конкурсу побажали всім учасникам змагань гарного настрою, міцного здоров’я та наснаги для майбутніх успіхів та перемог.

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.М. Василиненко