Методична служба Дніпропетровської області впроваджує сучасні форми методичної допомоги ЗП(ПТ)О

 

          Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено плановий тиждень методичної служби в Синельниківському професійному ліцеї.

          Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

          Робота проводилася  у формі семінарів, консультацій, бесід.

          Колективу закладу поінформовано про результати діяльності Синельниківського професійного ліцею порівняно з досягненнями всіх закладів освіти області, продемонстровано інформаційні можливості сайту НМЦ ПТО, презентовано напрямки роботи методистів та нові підходи в організації роботи методичної служби, обговорено можливості використання навчально-практичних центрів, нові вимоги щодо організації роботи приймальної комісії, вимоги до розроблення методичних напрацювань педагогів та створення електронних засобів навчання і встановлення їм грифу Міністерства освіти і науки України. Педагоги СПЛ отримали рекомендації щодо оформлення дипломних та творчих робіт, ведення звітної та ділової документації.

Закладу освіти рекомендовано активізувати профорієнтаційну роботу, роботу гуртожитку. 

          Педпрацівники закладу отримали презентаційні матеріали, які будуть використані в подальшій роботі.

           Результатом є налагодження взаємовідносин безпосередньо викладача, майстра виробничого навчання з методистами центру, а також визначення пріоритетних дій методичної служби щодо практичної допомоги виконавцям освітнього процесу.

           

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області