Профтехосвіта Дніпропетровщини прокладає міст дружби  між Україною і Казахстаном

В 60-х роках минулого століття в Технічному училищі №8 (нині Кам’янське вище професійне училище) казахстанська молодь, в тому числі і майбутній перший Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв, навчалась металургійним професіям, зав’язались дружні стосунки профтехосвіти Дніпропетровщини з Республікою Казахстан.

Ще одним підтвердженням тісного зв'язку поколінь нинішніх молодих металургів і тих казахстанських юнаків 60-х стала участь в урочистому концерті творчого колективу здобувачів освіти та педагогів Кам’янського вищого професійного училища, який відбувся в столиці Республіки Казахстан місті Нур-Султан в рамках ХХVІІ сесії Асамблеї народу Казахстану.

Молодь Кам’янського ВПУ виконала пісню «Заводська прохідна» - як символ багаторічної дружби між профтехосвітою регіону і казахським народом. Під час виступу на великому екрані сцени Палацу миру та злагоди транслювалися старі фотографії училища і кадри з виробництва Дніпровського металургійного комбінату минулих років.

Майбутні робітники - металурги мали можливість поспілкуватися з першим Президентом Республіки Казахстан, розповісти про своє місто,  здобутки училища, їх робітниче майбутнє на ДМК.

Багаторічна дружба випускників Кам’янського вищого професійного училища, які отримали путівку в трудове життя в профтехосвіті, та колективу закладу освіти прокладає міст дружби між Україною і Казахстаном.

 

 

Цікава подорож до Казахстану

http://www.dmkd.dp.ua/system/files/u44/img_6354.jpg
 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області