Участь профтехосвіти в інтерактивному конкурсі  «КОЛОСОК - весняний 2019»

18 квітня здобувачі освіти Нікопольського центру професійної освіти,  Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій, Дніпровського вищого професійного училища будівництва, Нікопольського професійного ліцею прийняли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "КОЛОСОК- весняний 2019".

Конкурс проводиться з метою наукової популяризації природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Цікаві завдання та застосування їх на практиці, у житті, формують у здобувачів освіти основні ключові компетентності концепції «Нової української школи», а саме: компетентності в природничих науках і технологіях, уміння навчатися впродовж життя, соціальні й громадянські компетентності, загальнокультурна, екологічна грамотність і здорове життя. Формують соціальну активність, відповідальність та екологічну свідомість, готовність брати участь у вирішенні питань збереження довкілля і розвитку суспільства, усвідомлення важливості сталого розвитку для майбутніх поколінь.

 Уча

 

 

                                                     В.М. Василиненко,

                                                         директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області