Семінар для новопризначених керівників  закладів П(ПТ)О  Дніпропетровщини

       НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів для новопризначених заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.       

       Слухачі семінару отримали рекомендації щодо побудови ефективних зв’язків з підприємствами-замовниками робітничих кадрів для розширення можливостей навчальних закладів щодо підготовки кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних на ринку праці.

      Розглянуто питання:

-   формування та робота дорадчого комітету закладу П(ПТ)О;

-   впровадження елементів дуальної освіти в освітній процес;

-  порядок працевлаштування учнів, в тому числі учнів пільгової категорії, проблемні питання та рекомендації щодо їх вирішення.     

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Досвідом  роботи з працевлаштування випускників поділились слухачі семінару – педпрацівники Західно-Донбаського професійного ліцею.  

       Протягом березня-квітня 2019 року під час стажування новопризначені керівники зібрали матеріали стосовно  управління та організації  освітнього процесу в закладах ПТО для подальшого використання у роботі.

       В травні 2019 року слухачі представлять звіти з пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу та отримають сертифікати семінару.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області