Вітаємо ювіляра профтехосвіти Дніпропетровщини!

 

       Святкує 70-річний ювілей від дня народження та                                  50-річний ювілей роботи в системі профтехосвіти               Зайцев Валерій Володимирович, керівник фізичного виховання Кам’янського  професійного ліцею.

        Валерій Володимирович розпочав трудову діяльність у                 1969 році в Дніпродзержинському професійно-технічному училищі                № 26. 

         Серед його вихованців - майстри спорту, неодноразові призери чемпіонатів України, а також призер чемпіонату світу з кіокушин-карате.

         Багато учнів за час навчання виконували нормативи кандидатів у майстри різних видів спорту, посідали І та ІІ місця в спортивних змаганнях високого рівня.  

         Валерій Володимирович приділяє багато уваги підвищенню ролі фізичної культури та спорту у вихованні здорової та гармонійно розвиненої молодої людини. Постійно підвищує свій рівень фахової майстерності, вивчає та впроваджує у навчально-виховний процес інноваційні методики проведення уроків та спортивно-оздоровчих заходів, постійно дбає про збереження та поповнення матеріально-технічної бази спортивного комплексу ліцею сучасним тренувальним обладнанням та інвентарем. В позаурочний час з учнями виготовив та встановив нестандартне обладнання на спортивному майданчику, створив на базі спортивної зали ліцею спортивно-оздоровчий комплекс сучасного рівня з тренажерними залами та сауною. В ліцеї діє спортивний клуб «Сокіл», який організовує спортивно-масову роботу в позаурочний час, проводить протягом багатьох років традиційні спартакіади, Дні здоровя, «Веселі старти» та туристичні походи.

           Зайцев В.В. є одним із фундаторів та натхненників створення козацького осередку в ліцеї Водянського куреня у складі Січеславського округу Міжнародної організації «Козацтво запорізьке», має звання козацький полковник, нагороджений козацькими орденами і медалями. Вже стали традиційними у місті козацькі розваги, які проводяться як змагання серед козацьких куренів міста 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительниці козаків Запорізької Січі. Щороку в ліцеї проводиться посвячення учнів у джури, за участі і за допомогою підприємств замовників робітничих кадрів організуються автобусні екскурсії місцями козацької слави, створено як виховний орган козацьку раду та відкрито експозицію Козацької зали у рекреації навчального корпусу. Джури Водянського куреня під керівництвом козацького полковника Зайцева В.В. неодноразово виборювали призові місця в обласних козацьких змаганнях та фестивалях і були нагороджені Почесним Козацьким Прапором.

         Валерій Володимирович Описание: D:\Документи 2013\Логотип ПТО.pngвідзначений нагородами на регіональному, державному рівнях та  нагрудними знаками: ВАПП «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти», «Відмінник народної освіти УРСР», нагородами громадських організацій: срібний козацький Хрест,  срібна та золота медалі «Козацька слава», орден «Гетьман Байда-Вишневецький».

         Тож побажаємо Валерію Володимировичу міцного здоров’я,  благополуччя,  добробуту та плідного служіння професійно-технічній освіті України.

                                                                      

                                                                        

 

Колеги-профтехосвітяни,

президія обласної організації ВАПП,

колектив НМЦ ПТО

30.04.2019 р.          
Описание: D:\Документи 2013\Логотип ПТО.png