Стратегічний аналіз системи ПТО Дніпропетровської області

 

Західноукраїнською регіональною непідприємницькою громадською організацією «Волинський ресурсний центр» у пілотних областях: Запорізькій, Полтавській та Дніпропетровській реалізується проект з модернізації системи професійної (професійно-технічної) освіти (П(ПТ)О у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках програми «U-LEAD з Європою».

Проект передбачає вироблення механізмів стратегічного аналізу системи П(ПТ)О на регіональному рівні та покращення співпраці закладів освіти з роботодавцями.

В рамках цього проекту протягом трьох днів — 16, 17 и 18 квітня 2019 року проводиться презентація напрацювань по Дніпропетровській області.

Першій день заходу для представників департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та закладів професійної (професійно-технічної) освіти презентовано інструменти аналізу регіональної системи мережі П(ПТ)О.

Розглянуто питання потреби аналізу мережі П(ПТ)О, позитивні та негативні тенденції та фактори, що мають вплив на систему П(ПТ)О, основні показники регіональної мережі П(ПТ)О. Презентовано можливості онлайн інструменту для ознайомлення з навчально-виробничою базою та аналізу показників ЗП(ПТ)О.

Учасниками заходу обговорені можливості для прийняття рішень, які надають інструменти аналізу мережі П(ПТ)О.

Програмою семінару передбачено проведення тренінгів з питань діяльності регіональних рад П(ПТ)О та наглядових (піклувальних) рад ЗП(ПТ)О, розгляд стану перспектив соціально-економічної тенденції, що мають вплив на систему П(ПТ)О та регіональний ринок праці.

 

 

 

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області