Участь ПТО Дніпропетровщини у Міжобласному відкритому вебінарі «Організація виставкової роботи та її результативність»

 

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області спільно з Навчально - методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено вебінар «Організація виставкової роботи та її результативність».

В вебінарі взяли участь 58 учасників із різних областей (Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Тернопільська, Хмельницька), керівники, методисти та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методисти навчально-методичних центрів та учасники з Франції.

Дніпропетровщину представляло шістнадцять закладів освіти (ПЦППРК, ППЛ, ППЛ(92), ПТУ №74, ПТУ№ 79, СПЛ, МЦППВ, МПЛ, НПЛ, КамПЛ, ПЦППРК, СПАЛ, ДЦПТО, ДРЦПТО, КПЛ, ДЦПТОТС) та НМЦ ПТО.

На заході від регіону свій досвід презентували Криворізький професійний ліцей, Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти, Нікопольський професійний ліцей, Дніпровський центр професійно-технічної освіти та НМЦ ПТО.

Усі учасники конференції мали можливість ознайомитись з організацією виставкової роботи Дніпропетровської та Донецької областей, обмінятись досвідом участі у галузевих, національних та міжнародних виставках.

Вебінар супроводжувала атмосфера позитиву та планів на подальшу співпрацю між учасниками.

 

В.М. Василиненко

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській обл.