Куліш_ПантелеймонДо 200-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша

У рамках співпраці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук учнівської молоді здобувачі освіти  Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій, Вищого професійного училища №75, Нікопольського професійного ліцею та Першотравенського гірничого ліцею взяли участь у обласних літературних читаннях з нагоди 200-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша.

Захід проводився в читальному залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки з метою вивчення життєвого та творчого шляху українського письменника і громадського діяча, вивчення історії, культури та традицій нашої держави на основі його творів.

Здобувачі освіти ЗП(ПТ)О  готували виступи за одним з напрямків: реферативне дослідження статей, книг і наукових праць та декламацію поетичної  спадщини Пантелеймона Куліша.

Окрім того, працівники ДЦМБ у ході заходу ознайомили учасників літературних читань з книжковими фондами і друкованими матеріалами про  письменника, дослідженнями його літературної спадщини.

Така співпраця не тільки розвиває пізнавальні  інтереси молоді до науково-дослідницької та пошукової роботи, а й стверджує професійно-технічну освіту на етапі формування Нової української школи.

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області