Методична служба Дніпропетровщини орієнтує відповідальних за освіту дорослих на виконання педпослуг з перенавчання безробітних

 

          В рамках співпраціà профтехосвіти Дніпропетровської області з обласним центром зайнятості проведено семінар відповідальних за освіту дорослих в ПТНЗ за темою «Про завдання навчальних закладів ПТО області з участі у виконанні педпослуг з перенавчання безробітного населення у 2019 році».

Представників ЗП(ПТ)О поінформовано про стан ринку праці Дніпропетровщини, надано рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів відповідно до вимог СП(ПТ)О, організації навчання за ваучерами та індивідуального навчання. Методичною службою Дніпропетровської області доведено до відома учасників перелік стандартів 2019 року та проект нової методики розробки стандартів професійної освіти, ознайомлено з новим сайтом професійного вибору професії, який працює за підтримки ЄС.                          

Службою зайнятості ознайомлено  відповідальних за освіту дорослих з результатами співпраці служби зайнятості з ЗП(ПТ)О з перенавчання безробітного населення,   новою формою роботи служби зайнятості у сфері надання послуг - рекрутингом.      

Учасники семінару отримали рекомендації щодо можливості використання сайту http://kariera.in.ua  та використання можливостей сайту НМЦ ПТО у Дніпропетровській області http://nmc-pto.dp.ua/.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області  

viber image 2019-04-19 , 11