Семінар для новопризначених керівників  закладів П(ПТ)О  Дніпропетровщини

 

        НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів для новопризначених заступників директорів закладів професійно-технічної освіти області.       

       Група слухачів отримали рекомендації щодо підготовки, проведення ліцензування та атестації професій, створення та можливостей навчально-практичних центрів ПТО за галузевим спрямуванням, організації виробничої діяльності в навчальних закладах. На занятті семінару розглянуті вимоги нормативно-розпорядчих документів щодо ліцензування та атестації закладів освіти, алгоритм проведення державної атестації закладів П(ПТ)О, складання звіту про самоаналіз освітньої діяльності навчального закладу, здійснення атестаційної експертизи.

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Протягом березня-квітня 2019 року новопризначені заступники директорів продовжують знайомитися з  досвідом роботи досвідчених колег, збирати матеріали з питань  управління та організації  освітнього процесу для подальшого використання у роботі.

       В травні 2019 року слухачі представлять звіти з пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійно-технічної освіти та отримають сертифікати семінару.

 

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області