Профтехосвітяни Дніпропетровщини відзначають професійне свято  День  працівників ракето-космічної галузі

Похожее изображение

 

День  працівників ракето-космічної галузі традиційно святкується 12 квітня, на який також припадає Міжнародний день космонавтики.

Значний   внесок   у   наукові   дослідження,   створення  сучасної ракетно-космічної техніки   та   впровадження   високих  космічних технологій здійснює Дніпропетровська область.

Разом з працівниками ракетно-космічної галузі України та області святкують професійне свято 2 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку для Державного підприємства «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова».

Підприємство щорічно поповнюються молодими кваліфікованими робітниками – випускниками вищого професійного училища №17 та Дніпровського центру професійно-технічної освіти.  

Також вище професійне училище №17 щорічно направляє робітників з високим рівнем освітньої та робітничої кваліфікації на підприємства галузі як спеціалістів середньої ланки.

Поєднання зусиль  педколективів  закладів  П(ПТ)О та колективів підприємства сприяє ствердженню України як високотехнологічної держави.


                                                            Директор навчально-методичного

 центра професійно-технічної освіти

 у Дніпропетровській області

 Василиненко В.М.