Ярмарок вакансій «IMPULSE - 2019»

 

За ініціативи Центру кар’єрного розвитку Компанії «СТУД-ПОИНТ» та за сприянням Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпра  взяли участь у загальноміському заході «Ярмарок вакансій «IMPULSE - 2019», який відбувся на базі НТУ «Дніпровська політехніка».

Понад 30 провідних підприємств та компаній презентували молоді  сучасний стан ринку праці, перспективи працевлаштування, умови праці, кар’єрне зростання, стажування та підвищення кваліфікації в тому числі і за кордоном.

Представники компаній провели тренінги «Робота мрії, або як побудувати кар’єру у міжнародній компанії» з метою надання унікальної можливості для активної молоді України, студентів, випускників ЗП(ПТ)О та шкіл, отримати шанс здобути роботу мрії, отримати необхідний досвід стажування за спеціальністю та познайомитись з представниками провідних компаній.

Зустріч здобувачів освіти ЗП(ПТ)О із роботодавцями на такому рівні – це впевнений погляд у професійне майбутнє кожної молодої людини.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області