Від «STEМ до  STEAM освіти» - педагоги Дніпропетровщини навчаються формувати в учнів інноваційні навички

 

         Навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області спільно із фахівцями Дніпровської академії неперервної освіти проведено одноденний тематичний курс для педагогів закладів П(ПТ)О «Від STEM до STEAM освіти. Формування інноваційних навичок учнів через їх практичну діяльність» в рамках інноваційного освітнього проекту «STEM на Дніпрі – заради майбутнього країни». У тренінгу взяли участь педагоги 18 закладів П(ПТ)О, які є керівниками гуртків технічної творчості.

          Педагоги ознайомились з формулою організації освітнього процесу в рамках Концепції Нової української школи, розглянули загальні тенденції впровадження ідей STEM-STEАM освіти від теорії до практики. Учасники виконали практичні вправи «Впровадження STEM-STEАM освіти в заклади освіти: навчати через знання, навички, цінності. Моделювання конспектів уроків та заходів. Презентація та аналіз власних розробок».

Практичний матеріал курсу надає перспективу його використання в освітньому процесі в умовах змін, забезпечить надійне підґрунтя для авторських пошуків, набуття власного досвіду в широкій і різноманітній практиці сучасного педагога.

Директор НМЦ ПТО у

Дніпропетровській області

В.М.Василиненко