Семінар для педагогічних працівників  кадрового резерву закладів П(ПТ)О Дніпропетровської області

 

    НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, які включені до резерву на керівні посади.       

       На черговому занятті семінару-практикуму слухачі з 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області, отримали рекомендації щодо алгоритму розробки освітніх програм за стандартами П(ПТ)О, організації системи управління охороною праці, підготовки та проведення ділової наради, організації виставкової діяльності закладів освіти, участі педагогів у конкурсах, проектах. 

       Детально розглянуті нормативно-правові документи, що регулюють організацію роботи з охорони праці в закладах П(ПТ)О, порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці учасників освітнього процесу,

типи нарад, умови проведення ефективної ділової наради.

       Досвідом вибудови системи охорони праці та організації  виставкової діяльності в закладах П(ПТ)О поділились слухачі семінару - педагогічні працівники Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею та Нікопольського професійного ліцею.  

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Протягом березня 2019 року під час стажування слухачі семінару ознайомилися з  досвідом роботи досвідчених колег, зібрали матеріали з питань  управління та організації  освітнього процесу в закладах П(ПТ)О.

       На підсумковому занятті в квітні 2019 року слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації освітнього процесу в закладах професійно-технічної освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                       

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області