Перемога ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини у обласному конкурсі з інформаційних технологій «Мікроша»

         Учні ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області прийняли участь в обласному конкурсі з інформаційних технологій «Мікроша», який проводив КПНЗ „ Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” серед  учнів ліцеїв, коледжів, ЗОШ, ПТНЗ, позашкільних навчальних закладів . Конкурс ( очний) проводився за трьома номінаціями: « Офіс»,«WEBдизайн»,«Програмування».

       В номінації «Офіс» прийняли участь всього  42  учасника області. Профтехосвіту представляли 3 здобувача освіти з Міжрегіонального вищого  професійного училища поліграфії та інформаційних технологій та  Тернівського професійного гірничого ліцею. Перемога за Тернівським професійним гірничим ліцеєм , здобувач освіти посів ІІ місце.

       В номінації «WEB-дизайн» прийняли участь всього 34 учасника області. Профтехосвіту представляли 2 здобувача освіти  з Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів та Вищого професійного училища № 17.

 Здобувач освіти  з Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів , посів ІІІ місце.

Результат в олімпіаді є ствердження високого рівня підготовки учнів у навчальних закладах та авторитету професійно-технічної освіти у системі освіти регіону.

 

В. ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області